İngilizcekurslar.com

İngilizce Dil Kursları Kataloğu
              
  İngilizce Dil Kursları Kataloğu
Sunday, April 05 2020
Kampanyalı Kurslar

Yaz Kampları

Tüm İllerde Kurslar

Özel Ders İlanları

Kurs Ekleingilizce kursu
ingilizce dersleri
ingilizce chat
ingilizce sunumlar
ingilizce testler
İngilizce çeviriKurs Veren   : Discover İngilizce Kursu
Web Sitesi   : www.discoverist.com
E-Mail    : info@discoverist.com
Telefon   : 0 212 6605026
Fax   : 0 212 6605024
Adres   : Ebuziya cad.No:19 Bakırköy / İstanbul

KURS PROGRAMI ve İLANLAR


1998 yılında açılan Discover kısa sürede sunduğu kaliteli eğitimiyle Bakırköy'de en çok talep edilen yabancı dil kursu haline geldi. Discover işini severek yapan, öğrenci ile yakın diyaloglar kuran, her konuda yardıma hazır, güler yüzlü ve dinamik kadrosuyla, kurulduğundan bu yana ona duyulan güveni sarsmadı. Bu güvenin sonucu olarak bazen hiç istemediğimiz halde bazı kayıtları tüm sınıflarımız dolduğundan geri çevirmek zorunda kaldık.Bu güven ile artan talep bize her şeyin daha güzelini yapıp yeni projeler üretmemizde yardımcı oldu. Ürettiğimiz her yeni projeye katılan öğrencilerimiz Discover'da yabancı dil öğrenmenin ayrıcalığını yaşamaktadır. Discover'ın sıcak ve eğlenceli ortamında yabancı dil öğrenen kişiler girdikleri iş ortamlarında kendilerini daha güvende hissetmekte ve yeni işler başarmanın heyecanını yaşamaktadırlar.
Tümü pedagojik formasyon sertifikasına sahip deneyimli ve nitelikli öğretmen kadrosu ve yöneticileri ile Discover'da güvenilir bir eğitim alacaksınız.
Tüm öğretmenlerimiz AR-GE bölümümüz tarafından düzenlenen seminerler ile mesleki bilgilerini yenileme ve yabancı dil eğitimi alanındaki yenilikleri takip etme fırsatını bulurlar. Discover eğitim sistemi öğrencilerimizi hem görsel hem de işitsel yönden destekleyerek fonksiyonel ve iletişimsel bir yabancı dil öğretmeyi hedefler. Eğitim, yardımcı materyaller ile desteklenerek dersler zevkli ve eğlenceli bir şekilde yapılır. Discover'da önce öğrenmeyi öğrenecek ve sonra bir yabancı dili konuşma zevkini yaşayacaksınız. Sıcak bir ortamda her an öğretmeninizin desteği ile kendinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız. Discover'da güleryüzlü ve dinamik öğretmenlerle verilen kaliteli bir eğitimin yanında öğrenci rehberlik ve danışmanlık hizmetinden de yararlanabilirsiniz.
Discover'da daha güvenilir yarınlara ulaşmak için bulabileceğiniz çok şey var !
Discover, ülkemizde yabancı dil eğitiminde ilk kez 'GARANTİ BELGESİ' verebilen bir dil okulu olabilmenin gururunu sizlerle paylaşmak istiyor. Artık 'Ben İngilizce öğrenemem', 'Çok denedim ama olmadı' veya 'İngilizceyi gerçekten nerede öğrenebilirim?' soruları aklınıza bile gelmeyecek. Discover başarısı kanıtlanmış bir eğitim sistemi ile geleceğe güvenle bakan kişiler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Her öğrenciye kur başlangıcında verdiğimiz 'Garanti Belgesi' ile yabancı dili en verimli şekilde öğrenebileceğini ve gelecek yaşantılarında bu dili başarıyla kullanabileceklerini garanti ediyoruz. Altı kur bitiren her öğrencimiz, öğrendikleri dili kullanarak başarılı bir şekilde iletişim kurabilmektedirler. Discover eğitim merkezi, altı kurluk bir eğitimden sonra, öğrencilerimizin 'Cambridge Üniversitesi' tarafından yapılan 'First Certificate' sınavında başarılı olacaklarının garantisini vermektedir. Bu sistem ile İngilizce öğrenmek artık hayal değil. Bu hayali gerçekleştirmek için sadece Discover'a gelmeniz yeterli.
Discover'ın sunduğu ayrıcalıklı bir ortamda eğlenerek İngilizce öğrenmenin heyecanını yaşamak için sizi bekliyoruz.
Hayallerinizi ertelemeyin!