İngilizcekurslar.com

İngilizce Dil Kursları Kataloğu
              
  İngilizce Dil Kursları Kataloğu
Sunday, April 05 2020
Kampanyalı Kurslar

Yaz Kampları

Tüm İllerde Kurslar

Özel Ders İlanları

Kurs Ekleingilizce kursu
ingilizce dersleri
ingilizce chat
ingilizce sunumlar
ingilizce testler
İngilizce çeviriKurs Veren   : İngilizce Platformu
Web Sitesi   : www.ingilizceplatformu.com
E-Mail    : info@ingilizceplatformu.com
Telefon   : 0212 210 00 11
Fax   : 0212 210 30 60
Adres   : Perpa İş Merkezi B Blok Kat 11 No 1978 Okmeydanı/Şişli İstanbul

KURS PROGRAMI ve İLANLAR


2000'den bu yana geliştirdiğimiz özel sistemle yaklaşık 10 yıldır öğrencilerimize başarılı bir eğitim sunmaktayız.Çok zor olduğu düşünülen konuların bize özel çözümlerle hem eğlenceli hemde kısa sürede iyi bir şekilde öğrenilmesini sağladık.Hiçbir eğitimde uygulama olmaksızın fayda elde etmek söz konusu değildir.Dil eğitiminde uygulama çevri yapmak ve yabancılarla konuşmadır.Öğrencilerimize reklam yaparak değil geçmiş öğrencilerimizin memnuniyetleri vesilesiyle ulaştık.Daha profesyonel çalışmalar yapabilmek için Perpa'da İngilizce Platformu'nu kurduk.Sadece 3 ayda 0'dan İngilizce öğrenmek istiyorsanız biz artık Perpa'dayız...

Bize göre İngilizce bir Türk'e en iyi şu şekilde öğretilir...

Türk, Türkçe'nin dilbilgisine tam olarak hakim olmasa da, Türkçe konuşur ve İngilizce kursuna geldiğine göre İngilizce bilmiyor demektir. Bu durumda, ona İngilizce'yi, bilmedigi dil olan İngilizce ya da tam olarak hakim olmadıgı Türkçe dilbilgisi ('iş hayatına atılınca herkes gelecek zamanın hikayesinin ne anlama geldiğini unutur' gibi) üzerinden anlatmak zaman ve moral kaybına yol açacaktır. 2'si de bizim için çok önemli.

İşte bu sebeple İngilizce Platformu size, konuştuğunuz Türkçe üzerinden, konuşulan İngilizce'yi, oyun oynarmış gibi basite indirerek anlatıyor ve kesinlikle 10 yaşındaki öğrenci de, 60+ yaşlardaki işadamları da konuyu kolaylıkla öğreniyorlar.