İngilizcekurslar.com

İngilizce Dil Kursları Kataloğu
              
  İngilizce Dil Kursları Kataloğu
Wednesday, June 03 2020
Kampanyalı Kurslar

Yaz Kampları

Tüm İllerde Kurslar

Özel Ders İlanları

Kurs Ekleingilizce kursu
ingilizce dersleri
ingilizce chat
ingilizce sunumlar
ingilizce testler
İngilizce çeviriKurs Veren   : KENT ENGLISH
Web Sitesi   : www.kentenglish.com
E-Mail    : info@kentenglish
Telefon   : 0 216 3472791
Adres   : Bahariye Caddesi No.15/2 KADIKÖY İSTANBUL

KURS PROGRAMI ve İLANLAR

İngilizce eğitiminde 27. yılını tamamlayan KENT ENGLISH İstanbul'un en deneyimli ve prestijli dil okullarından birisidir.

Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve özel amaçlı İngilizce programlarımıza size uyan gün ve saatlerde katılabilirsiniz. Normal programlarımıza kayıt yaptırabileceğiniz gibi, ister Kent English'te ister kendi yerinizde birebir özel ders alabilirsiniz, size özel kapalı grup eğitimleri alabilirsiniz, programın gün ve saatini siz belirleyebilirsiniz.

Kurumsal eğitim alanında da kaliteli bir hizmet veren Kent English deneyimli yabancı ve Türk öğretmenlerden oluşan eğitim kadrosu ile sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır.

Kadıköy'ün merkezinde Bahariye'deki binamızda yabancı dil eğitimini çok özel bir mekanda almanın ayrıcalığını yaşamaya davetlisiniz.

Eğitim alabileceğiniz diğer diller: İSPANYOLCA – İTALYANCA – ALMANCA – ÇİNCE RUSÇA – FRANSIZCA YURTDIŞI EĞİTİM: Yılın her döneminde, istediğiniz süre için İNGİLTERE, AMERİKA ve KANADA’da temsilcisi olduğumuz seçkin okullarda dil eğitim alabilirsiniz.