İngilizcekurslar.com

İngilizce Dil Kursları Kataloğu
              
  İngilizce Dil Kursları Kataloğu
Monday, July 22 2024
Ana Sayfa

Kampanyalı Kurslar

Tüm İllerde Kurslar

Özel Ders İlanları

Kurs EkleKurs Veren   : OYDEM -ORTADOĞULULAR YABANCI DİL EĞİTİM MERKEZİ
Web Sitesi   : www.oydem.com.tr
E-Mail    : oydem@oydem.com.tr
Telefon   : 0232 463 43 51
Fax   : -
Adres   : KIBRIS ŞEHİTLERİ CAD. NO:39 KAT:3 ALSANCAK

KURS PROGRAMI ve İLANLAR


OYDEM 2002 yılında İzmir de kurulmuştur. Kurucusu ve Danışmanları "ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ" İngilizce öğretmenliği bölümü mezunudur. Eğitim kalitesine azami önem verilmektedir.

Eğitimlerinde "Ortadoğu Teknik Üniversitesi" yayınlarından faydalanılmakta aynı zamanda kendi yayınlarını da okutmaktadır.

Firmalara ve kişilere genel ve mesleki İngilizce (Business English) konularında eğitim vermekte ve danışmanlık hizmeti yapmaktadır. Özellikle İŞ İNGİLİZCESİ alanının da çok etkin ve başarılıdır. (Referanslarımız)

Uzman ve deneyimli eğitimcilerimizin desteğiyle şirketlerin ihtiyaç analizlerine yapılarına göre hedefe yönelik çağdaş eğitim sistemleri uygulamaktadır.

OYDEM de "Communicative Approach " yani " İletişimsel Yöntem" kullanıldığından konuşmaya yönelik öğrenci merkezli bir eğitim uygulanmaktadır.

Sınıf ortalamalarımız 8 kişi olup en fazla 12 kişilik sınıflarda ders yapılmaktadır.

Eğitim kadromuz "Business English" konusunda çok deneyimli İzmir'deki büyük firmaların farklı departmanlarında çalışmış konusunda uzman Türk ve yabancı İngilizce öğretmenlerinden oluşmaktadır.