İngilizcekurslar.com

İngilizce Dil Kursları Kataloğu
              
  İngilizce Dil Kursları Kataloğu
Monday, July 22 2024
Kampanyalı Kurslar

Tüm İllerde Kurslar

Özel Ders İlanları

Kurs EkleKurs Veren   : English Language Club
Web Sitesi   : www.elcsakarya.com
E-Mail    : info@elcsakarya.com
Telefon   : 0264 277 4 277
Fax   : -
Adres   : Adnan menderes cd no:85 Adapazarı Sakarya 

KURS PROGRAMI

Yeni Bir Sistem ve Format:  Bir kurs formatından tamamıyla uzak.  Kitap, defter sıra, yada ödev olmayan!  İngilizce'nin bizzat kullanılarak öğrenildigi bir sistem.  Sürekli konuşmanızı yada duymanızı saglayan bir format.   Sizi dilin en basit aşamalarından en ileri aşamalarına taşıyacak olan ''Konuşma Seansları''.   Her kelimeyi, cümleyi ve ifadeyi defalarca duyacak, kullanacak ve tekrar edeceksiniz;  Çoçukken Türkçe'yi öğrendiğiniz doğal şekliyle İngilizce'yi öğreneceksiniz.

İş Yerinize Biz Geliyoruz:  Çalışanlarınızın iş yerinizden ayrılmasına gerek yok.  Biz ayağınıza geliyoruz.

Gerçekçi Bir İngilizce:  Sadece text kitaplarına bağımlı kalıplaşmış bir şekilde değil, gerçek hayatta kullanıldığı şekliyle, sizlerin İngilizce ana dili olan kişileri anlayabileceğiniz ve onlarında sizleri anlayabileceği, telaffuzu, vurgusu, ifadeleri, kalıpları güncel, ve düzgün İngiliz İngilizcesi.

Kolay:  Çocukken nasıl kolay, zahmetsiz, sıkılmadan, zorlanıp yorulmadan Türkçe'yi öğrendiyseniz, aynı şekilde sistemimiz ve formatımız içinde İngilizce'yi de grameriyle, okumasıyla, yazmasıyla, kolayca  öğreneceksiniz.

 Çeyrek Zamanda İngilizce:  Kullanılan diğer sistemlerde konuşmanın çoğu öğretmen tarafından yapıldığından öğrenci ders esnasında konuşma fırsatı bulamayabilir.  Çoğu zaman öğretmenin yazılı veya sözlü açıklamalarıyla veya öğrencinin not almasıyla harcanır. Öğrencilerimiz zamanlarının tamamını İngilizce  konuşarak veya duyarak geçirirler. Böylece öğrenim süreci çeyreğe iner.